MAZDA JULIEN

Koopvaardijlaan , 56A9000 Gent

BTW BE-0434.547.033

DOOR HET CORONA VIRUS ZIJN WIJ GESLOTEN TOT 06/04/2020U KAN ONS TELEFONISCH BEREIKEN VAN MA-VRIJ 9U-12U & 13U-17U RECEPTIE

Maandag - Vrijdag08u00 - 12u0013u00 - 18u30Zaterdag09u00 - 12u00

VERKOOP

Maandag - Vrijdag09u00 - 12u0013u00 - 18u30Zaterdag09u00 - 17u00

WERKPLAATS EN MAGAZIJN

Maandag - Donderdag08u00 - 12u0013u00 - 17u00

Vrijdag08u00 - 12u0013u00 - 16u00

Contactpersonen

Algemeen:
julien@julien.be

verantwoordelijke Receptie:
Rita Colpaert – rita.colpaert@julien.be

Verantwoordelijke Carrosserie:
Irénée Colpaert: colpaert.i@julien.be

Verantwoordelijke magazijn :
Philippe van den Berghe : magazijn@julien.be

Verkoop:
Algemeen : verkoop@julien.be

Verantwoordelijken:
Thomas Colpaert: thomas.colpaert@julien.be
Peter Colpaert: peter.colpaert@julien.be

Sales advisor:
Mario Kroon: mario.kroon@julien.be

Contacteer ons