Contacteer Garage Julien 
Erkend verdeler en hersteller Mazda

Algemeen
Koopvaardijlaan 56A
9000 Gent 
Tel: 09/265.88.88
E-mail : julien@julien.be
 
Verkoop nieuwe wagens
Verantwoordelijken: Thomas & Peter Colpaert
thomas.colpaert@julien.be
verkoop@julien.be

Verkoop 2ehands wagens
Verantwoordelijken: Thomas & Peter Colpaert
verkoop@julien.be
 
Administratie werkplaats
Verantwoordelijke: Mevrouw Rita Colpaert
rita.colpaert@julien.be
 
Carrosserie
Verantwoordelijke: Meneer Irénée Colpaert
colpaert.i@julien.be
 
Magazijn
Verantwoordelijke: Meneer Phillippe van den Berghe
magazijn@julien.be 

Openingsuren
 

showroom
maandag tem vrijdag 9u-12u en 13u-18u30
zaterdag doorlopend 9u-17u

werkplaats
maandag tem donderdag 8u-12u en 13u-17u
vrijdag 8u-12u en 13u-16u

receptie
maandag tem vrijdag 8u-12u en 13u-18u30
zaterdag 9u-12u
 


Ligging
GARAGE JULIEN LIGT NET BUITEN HET NIEUWE CIRCULATIEPLAN, VLOT BEREIKBAAR